Działalność Firmy

Firma InterKamień działa na rynku od 1990 roku.W tym czasie bardzo wiele się zmieniło i to zarówno w Polsce jak i u nas. Z raczkującej firmy z niedoświadczonym personelem staliśmy się dojrzałą firmą z profesjonalnym zespołem ludzi mogących sprostać najtrudniejszym pracom kamieniarskim.


Wzbogaciliśmy swoje doświadzenia, okrzepliśmy na rynku, staliśmy się jedną z najsolidniejszych firm w branży kamieniarskiej, o czym świadczą głosy podziękowań ze strony naszych zadowolonych klientów, którzy polecają nas nowym odbiorcom naszych usług.

Nie boimy się wyzwań, przyjmujemy wszelkie zlecenia, jakie mogą przyjść na myśl naszym wymagającym kontrahentom.

Zajmujemy się fachowym wykonawstwem nagrobków, grobowców oraz akcesoriów do nich, wszelkiego rodzaju posadzek, schodów, parapetów, podłóg, blatów kuchennych, wykończeniem biurowców, pracami kamieniarskimi na zewnątrz budynków, elewacjami, kompleksowymi rozwiązaniami dla miejsc kultu i świątyń, a także drobnych elementów ozdobnych z kamienia.

Zachęcamy z czystym sumieniem do zaufania naszym zdolnościom, rzetelności oraz doświadczeniu, a my postaramy się spełnić oczekiwania każdego - ważnego dla nas - klienta!

Nasze nowe biuro

Zapraszamy do obejrzenia galerii


Wracaj
06.03.2021 Kategoria: General Napisał: admin