Czy wiesz dlaczego kamień naturalny jest tak dobrym materiałem budowlanym?

Po pierwsze decydując się na blat z innego materiału rezygnujesz z ogromnego wyboru barw i struktur, jaki daje Ci kamień naturalny. Ponadto każde Twoje życzenie kierowane pod adresem materiału budowlanego można łatwo odwzorować i przenieść na kamień naturalny. Dużym plusem są również nowoczesne maszyny do obróbki kamienia, dzięki którym można stworzyć każdą materiałową kombinację z kamieniem w roli głównej.

Jeśli zależy Ci na trwałości to kamień naturalny na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nie dość, że Twój blat będzie trwały, to jeszcze środki do pielęgnacji okażą się tańsze niż w przypadku innych materiałów. Blat z kamienia naturalnego jest odporny nie tylko na działanie czasu, ale również na:
– wysoką temperaturę,
– nacisk ( są równie odporne co stal )
– ścieralność ( wskaźnik ścieralności jest tak niski, że pod tym względem kamień naturalny jest niemal niezniszczalny ).

Zatem gdy już zdecydujesz się na blat z kamienia naturalnego możesz liczyć na jego trwałość, piękno, niepowtarzalność i masz pewność, że dopasujemy go do Twoich oczekiwań. Przy takiej gamie zalet chyba nie trzeba już nawet wspominać o możliwości eliminacji złączeń i fug.